Strona główna » Regulamin

Regulamin

Regulamin

 

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

Sklep internetowy, działający pod adresem lightstick.pl, prowadzony jest przez PYTON Krzysztof Śmierzyński z siedzibą w Jankach, Działkowa 2, 05-090 Janki, nr NIP 5342325989, nr Regon 140791303.

 

2. ZASADY DOKONYWANIA ZAKUPÓW


2.1.  Sklep internetowy prowadzi następujące usługi: sprzedaż towarów, będących w jego ofercie za pośrednictwem strony www.lightstick.pl, e-maila lub telefonu.
2.2. Zakupy w sklepie internetowym
www.lightstick.pl mogą być dokonywane wyłącznie przez osoby pełnoletnie. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia na stronie lightstick.pl, wybór formy płatności i przesłanie zamówienia.
2.3. Zamawiający może wprowadzić ewentualne korekty do zamówienia wyłącznie do momentu nie wysłania towaru poprzez rozmowę telefoniczną, e-mail z konsultantem działu obsługi sklepu internetowego lightstick.pl
2.4. Wysyłając zamówienie, Zamawiający oświadcza, że zapoznał się z treścią Regulaminu sklepu, w szczególności z możliwością odstąpienia od umowy, zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", (Dz.U. 2000 Nr 22, poz. 271) i akceptuje jego postanowienia.
2.5. Sklep internetowy lightstick.pl przyjmuje zamówienia przez całą dobę we wszystkie dni roku. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta rozpatrywane będą w kolejności ich złożenia, w pierwszym dniu roboczym, następującym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.
2.6. Firma PYTON zastrzega sobie prawo odrzucenia błędnie lub tylko częściowo wypełnionych formularzy zamówienia. Zamówienia będą odrzucane również gdy:
a. we wskazanym czasie nie zostanie uiszczony przelew w należytej wysokości
b. przesyłka nie zostanie odebrana od listonosza, kuriera.
2.7. Zamówienia w sklepie internetowym lightstick.pl są realizowane wyłącznie na terenie Europy. Zamówienia należy składać w języku polskim lub angielskim.
2.8. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Zamawiający jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, wymiana na inny produkt, anulowanie całości zamówienia).

 

4. REKLAMACJE I GWARANCJE


4.1. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru lightstick, powstałych podczas dostawy, firma PYTON nie odpowiada. Inne wadliwe produkty można zwrócić bezpośrednio do sprzedawcy. Zamawiający powinien odesłać wadliwy produkt na adres sklepu lightstick.pl Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
4.2. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sklep przesyłki z reklamowanym produktem.
4.3. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania towaru), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary. Reklamacja powinna zawierać opis wady towaru oraz dane kontaktowe osoby nabywającej produkt.

 

5. PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA


PYTON przestrzega procedur bezpieczeństwa, zgodnie z wymogami prawa.

 

6. ZWROTY ZAKUPIONYCH TOWARÓW


6.1. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", (Dz.U. 2000 Nr 22, poz. 271), Zamawiający może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 10 dni.
6.2. Zwroty dopuszczalne są tylko w przypadku towaru nieużywanego (nienoszącego jakichkolwiek śladów używania) oraz oryginalnie opakowanego, jeżeli towar występował w opakowaniu. Towar nie może być zwrócony, jeśli zamawiający używał produktu.
6.3. Jeśli wszystkie w/w. warunki zwrotu towaru zostaną spełnione, zwrot pieniędzy w wysokości ceny odesłanego towaru (zwrotowi nie podlegają koszty dostawy) nastąpi niezwłocznie, na podany rachunek przez Zamawiającego.

 

7. OCHRONA DANYCH


7.1. Wypełnienie danych w formularzu zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zamawiającego przez PYTON (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883.). Dane osobowe Zamawiającego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia faktury i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim.

7.2. Firmy składające zamówienie w firmie pyton lightstick.pl wyrazają zgodne na umieszenie na stronie lightstick.pl swojego loga w zakładce "klienci". Składając zamówienie akceptują regulamin.  

 

8. WYSYŁKA

8.1 Paczki wysyłane są firmą kurierską Siódemką od poniedziałku do piątku. Koszt wysyłki

wpłata na konto 15zł

pobranie 18zł

 

9. DANE DO PRZELEWU

9.1 Pyton - Krzysztof Śmierzyńśki

ul. Działkowa 2

05-090 Janki

mBANK 39 1140 2004 0000 3702 4481 2865


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu