Strona główna » FAQ

FAQ

1. Jak długo świeci lightstick ?
Lightstick świeci od 6 do 48 godzin w zależności od rozmiaru oraz temperatury otoczenia.
2. Jak długo można przechowywać lightstick ?
Okres ważności wynosi 2 - 4 lata
3. Jak należy przechowywać lightstick ?
Lightstick powinny być przechowywane w chłodnym, suchym miejscu w oryginalnym opakowaniu. Ciepło i wilgoć spowoduje skrócenie żywotności.
4. Co się dzieje jak lightstick wyleje się na ubranie ?
Wyplukać zalany obszar ciepłą wodą z mydłem
5. Czy lightstick jest wodoodporny?
Tak. Nawet nurkowie z nich korzystają pod wodą, aby być bardziej widocznym
6. Czy można wyłączyć lightstick jak został aktywowany ?
Nie, po uaktywnieniu lightstick będzie świecił. Możesz jednak przedłużyć żywotność zamrażając lightstick. Gdy osiągnie temperaturę pokojową zacznie znów świecić. Technika ta spowalnia wyczerpanie się lightstick.
7. Czy temperatura wpływa na lightstick ?
Tak, czym jest cieplej lightstick świeci mocniej ale krócej. Jeśli jest chłodno świeci słabiej ale dłużej.
8. Czy lightstick jest bezpieczny ?
Wszystkie produkty lightstick są zamknięte w tworzywie sztucznym. Zawartość jest nietoksyczna, niepalna. Kontakt z oczami lub połknięciem płynu należy unikać, ponieważ powoduje podrażnienia. Istnieje również możliwość wystąpienia reakcji alergicznej. Należy pamiętać jednak, że podczas normalnego użytkowania, nigdy nie dojdzie do kontaktu z płynem w środku. Produkty lightstick nie są zalecane dla dzieci poniżej 5 lat, bez nadzoru dorosłych. Lightstick nie daje ciepła ani iskier zatem może być stosowany w strefach niebezpiecznych. Mogą one być wykorzystywane pod wodą jak i na imprezach, koncertach itp.
9. Jak korzystać z lightstick ?
Lightstick składa się z zewnętrznego zbiornika z tworzywa sztucznego, która zawiera roztwór B i wewnętrznego pojemnika zawierającego roztwór A. Aby uaktywnić lightstick należy lekko zgiąć i wstrząsnąć produkt aby obie substancje się zmieszały.

 

instrukcja


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu